Strona głównaCo to jest?ZdjęciaOpinieCenaZłóż zamówienie!O mnieKontakt
Oferta

Prezent na podziękowanie dla rodzicówJest taki dzień, szczególny dzień w twoim życiu i życiu Twojej rodziny. Dzień ślubu. I w tym szczególnym dniu jest taka szczególna chwila. Chwila podziękowania. Podziękowania dla rodziców. Za życie, miłość, radości i smutki, wiarę i nadzieje, i tego Kim Jesteś.

Pamiętam ten moment. Ślub syna i łzy same, tak jakoś, nie wiadomo skąd i dlaczego? Obok mąż ukradkiem przecierający oczy. Na ekranie kadry życia dzieci, od narodzin po teraz.

Prezent na podziękowanie dla rodziców


Podniosły moment. Wyjątkowa chwila dla wszystkich, gości, nowożeńców i nas rodziców, i te dźwięki orkiestry, i słowa… "cudownych rodziców mam"...

Och rozmarzyłam się , to było przecież tak niedawno. Ja i mój ślub.

Być może teraz jest właśnie taki dzień, a Ty zastanawiasz się co podarować w dniu swojego ślubu rodzicom. Jeżeli tak, to mam dla Ciebie propozycję. Twoja rodzina razem w jednym miejscu, Wasze drzewo genealogiczne - indywidualnie wykonane. Zresztą zobacz:

Drzewko na wesele


Jedno dla mamy i taty, drugie dla teściowej i teścia lub odwrotnie.

Konary mogą być pełne liści jak wyżej lub z prześwitami:

Prezent w podziękowaniu dla rodziców


Prezent na podziekowanie rodzicom


A kiedy rodzina się powiększy, nie będziesz zamawiać nowego drzewa, bo dodatkowo otrzymasz zestaw jabłek do samodzielnego zawieszenia, wraz z rozrastającą się rodziną:

prezent na podziękowanie


Na drzewku widocznym po prawej stronie zawieszone zostały dodatkowe jabłka, a na drzewku po lewej czekają… aż nadejdzie właściwy moment:

prezent podziękowania dla rodziców


Prezent na podziękowanie dla rodziców

podziękowanie

wesele prezent

wesele


Być może to właśnie Wasze drzewka sprawią, że ten moment niebawem nastąpi.

Jeżeli zainteresowała Cię moja propozycja, napisz lub zadzwoń, aby ustalić szczegóły. Dodam, że każde drzewo wykonane jest ze specjalnie wzmacnianego tworzywa, według wstępnego projektu, w pełni zatwierdzonego przez Ciebie.

Zobacz inne zdjęcia drzewek »Chcesz sprawić niepowtarzalny prezent bliskim? Złóż teraz zamówienie »
Strona główna | Co to jest? | Informacje techniczne | Zdjęcia | Opinie | Cena | Złóż zamówienie | O mnie | Kontakt


Zapraszam również do śledzenia nowości na Facebooku:Oryginalne prezenty na: wesele, ślub, podziękowania dla rodziców, uroczystości rodzinne, urodziny, imieniny, rocznice ślubu

Przedstawione rzeźby chronione są prawem autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie i inne wykorzystywanie koncepcji i kreacji przedstawionych na podstronach serwisu. Wszelkie prawa zastrzeżone.