Strona głównaCo to jest?ZdjęciaOpinieCenaZłóż zamówienie!O mnieKontakt
Oferta
Ekskluzywna wersja Twojego Drzewa Genealogicznego


Kiedy masz ochotę na więcej, to mam dla Ciebie wersję luksusową:

Wersja ekskluzywna Twojego drzewa genealogicznego


Drzewo umieszczone na przezroczystej płycie szkła akrylowego, ciętej specjalnie na potrzeby Twojego drzewka do średnicy sześćdziesięciu centymetrów.
To wykonanie pasuje do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego jak i stylowego. Sprawdziły to już moje klientki:

Oto pierwsza opinia Pani Jadwigi, która otrzymała takie drzewo:

Drzewko jest urocze. Bardzo mi się podoba, a o efektach niespodzianki, tego niepowtarzalnego prezentu, napiszę do Pani po wręczeniu jej Jubilatom. Na razie mogę tylko serdecznie podziękować za Cudowne Rękodzieło.

Pozdrawiam serdecznie
Jadwiga S.
 
To, co właśnie oglądasz, to wersja ekskluzywna drzewa genealogicznego. Drzewo jest duże i odpowiednie dla ludzi, którzy chcą zrobić szczególny prezent.

Już od czasów starożytności koło symbolizuje jedność i nieskończoność. Symbol Rodziny. Dlatego też drzewo Twojej Rodziny znajdzie się na okrągłym wzorze podkreślając nieskończoność i harmonię waszych relacji.

Specjalne uchwyty dystansowe powodują, że drzewo po zawieszeniu na ścianie oddalone jest od niej o dwa centymetry, podkreślając i zarazem tworząc nowy walor estetyczny, nie porównywalny z niczym innym.Twoje ekskluzywne drzewo genealogiczne - w Koło Wpisane


W drugim e-mailu Pani Jadwiga napisała:

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za mistrzowskie wykonanie drzewka.
Sprawiliśmy Rodzicom ogromną niespodziankę tym niepowtarzalnym prezentem, czego efektem były łzy wzruszenia, radość i uśmiech na ich twarzach. Drzewko wisi u rodziców na wyeksponowanym miejscu wywołując u nich każdorazowo uśmiech. Przyciskam Panią do serca za umożliwienie nam sprawienia rodzicom niespodzianki.
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam...
 
To miłe kiedy dajesz innym radość. To miłe kiedy dostajesz od innych radość, sercem ofiarowaną. I wyobraź sobie, że to wszystko ofiarowujesz z miłością w prezencie.

Ja głęboko Wierzę, że Drzewo Genealogiczne w Koło Wpisane i wykonane przeze mnie specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny utworzy nową energetyczną szlachetną przestrzeń, jedności, zgody, radości i wszelakiej pomyślności.

Czego Tobie z całego serca życzę.

Barbara Hanisz


Chcesz sprawić niepowtarzalny prezent bliskim? Złóż teraz zamówienie »
Strona główna | Co to jest? | Informacje techniczne | Zdjęcia | Opinie | Cena | Złóż zamówienie | O mnie | Kontakt


Zapraszam również do śledzenia nowości na Facebooku:Oryginalne prezenty na: wesele, ślub, podziękowania dla rodziców, uroczystości rodzinne, urodziny, imieniny, rocznice ślubu

Przedstawione rzeźby chronione są prawem autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie i inne wykorzystywanie koncepcji i kreacji przedstawionych na podstronach serwisu. Wszelkie prawa zastrzeżone.